Bileklik

Paracord bilezik, yüksek kaliteli 550 lb paracord ile elde örgülenmiştir. Ayrıca 200'den fazla renk ve farklı örgülü desen stili sunabiliriz, bu da sizi kişiliğinizi, çekici ve benzersiz kılacaktır.
"Hayatta kalma bilezikleri", "550 kordonlu bilezikler" veya "paraşüt kordonlu bilezikler", paraşüt bilezikleri, ağır yükleri taşımak için birlikte bükülmüş naylon dokuma kordonlardan oluşur. Küçük ama güçlü, olağanüstü kullanışlılıkları ve acil durumlarda çok yönlülükleri nedeniyle kampçılar, dağcılar, yürüyüşçüler, hayatta kalanlar, askeri askerler ve açık hava meraklıları tarafından çok yönlü tercih edilen bir araçtır.
paracord bileziğinin bazı önemli kullanımları:
1. Vahşi doğada ilk yardım
2. Bir balık yakala
3. Bir hayatta kalma tuzağı yapın
4. Bir hayatta kalma barınağı inşa edin
5. Onarım yapın
6. Bir ayı çantası kaldırın
7. Bir kordon modası geçirin
8. Ateş yak
9. Süspansiyon hatları ve tripwires
10.Tekne Kullanımları
Çin'de Bileklik sağlama konusunda uzmanlaşmış üreticilerden ve Tedarikçilerden biriyiz. Ürünler ağırlıklı olarak açık hava kampı, hayatta kalma, avcılık, evcil hayvan malzemeleri vb. 2016 yılında kuruluşundan bu yana Hanhe Craft, Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika, Okyanusya, Asya ve diğer birçok yerle işbirliği yaptı. Ürünlerimizin kalitesi yüksek ve fiyatı ucuz olduğundan ve ayrıca birçok çeşidi olduğundan, Bileklik den memnun kalmazsanız, bizden de özelleştirebilirsiniz. Toptan veya toplu satabilir miyiz diye sorarsanız cevabımız evet. Size iyi bir takip hizmeti sunacağız, gerçek zamanlı sipariş hazırlama, üretim, üretim durumu, herhangi bir kalite sorunu konusunda sizi 30 gün içinde güncelleyeceğiz, yeniden göndermeyi sağlıyoruz. Bizden en yeni ve en çok satan Bileklik ürününü almaya hoş geldiniz.