paracord

Paraşüt kordonunun kısaltması olan paracord, birçok farklı amaç için kullanılan bir ip türüdür. Askeri personel, hayatta kalanlar ve sıradan insanlar, paracord kullanımlarının çeşitliliğinden ve malzemenin çok yönlülüğünden yararlanır.
Tip III, kullanımda en yaygın olanıdır, yedi ila dokuz özlü iplik içerir ve 550 pound'luk bir kopma mukavemetine sahiptir - bu nedenle "550 kordon" takma adıdır. 550 kordonun standart hayatta kalma kullanımlarına ek olarak, ip ayrıca aşırı durumlarda taktiksel olarak kendini savunma olarak kullanılabilir. İster mahsur kalmış olun, ister doğada savunmasız olun, ister evde kendinizi savunmanız gerekiyor.
Hayatta Kalma/Sığınak İçin Paracord Kullanımları
Yemek için Paracord Kullanımları
İlk Yardım için Paracord Kullanımları
Sanming hanhe sanat ve el sanatları Co.,Ltd. Çin'de ilk on üretimden biridir. 10 yıldan fazla paracord'a odaklandık.Farklı paracord ürünlerimiz var ve pazar tüm dünyayı kapsıyor.
Çin'de paracord sağlama konusunda uzmanlaşmış üreticilerden ve Tedarikçilerden biriyiz. Ürünler ağırlıklı olarak açık hava kampı, hayatta kalma, avcılık, evcil hayvan malzemeleri vb. 2016 yılında kuruluşundan bu yana Hanhe Craft, Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika, Okyanusya, Asya ve diğer birçok yerle işbirliği yaptı. Ürünlerimizin kalitesi yüksek ve fiyatı ucuz olduğundan ve ayrıca birçok çeşidi olduğundan, paracord den memnun kalmazsanız, bizden de özelleştirebilirsiniz. Toptan veya toplu satabilir miyiz diye sorarsanız cevabımız evet. Size iyi bir takip hizmeti sunacağız, gerçek zamanlı sipariş hazırlama, üretim, üretim durumu, herhangi bir kalite sorunu konusunda sizi 30 gün içinde güncelleyeceğiz, yeniden göndermeyi sağlıyoruz. Bizden en yeni ve en çok satan paracord ürününü almaya hoş geldiniz.