Paracord Köpek Tasması

Paracord köpek tasması, kullanımda en yaygın olan tip III'ten yapılmıştır, yedi ila dokuz özlü iplik içerir ve 550 pound'luk bir kopma mukavemetine sahiptir - bu nedenle "550 kordon" takma adıdır. Standart hayatta kalma kullanımlarına ek olarak 550 kordonlu ip, aşırı durumlarda taktiksel olarak kendini savunma olarak da kullanılabilir.

Bir paracord köpek tasması, köpeğinizi hayatta kalma ekipmanı olarak ikiye katlarken güvende tutar. Vahşi doğada uzun bir yürüyüşün ortasında köpek tasmanızı kırarsanız ve biraz paracord ayırabilirseniz, sadık arkadaşınız için kolayca bir tasma yapabilirsiniz. Mor, pembe, turuncu vb. gibi parlak renklerde güzel görünürler. Avcı köpeğiniz için kordonunuzu kamuflaj baskılı bile yapabilirsiniz.

Paracord köpek tasması farklı örgü desenleri içerir, esas olarak kobra, yılan düğümü, testere dişi vb. Yaparız. Logoyu farklı malzemelere farklı şekillerde basabiliriz.

Çin'de Paracord Köpek Tasması sağlama konusunda uzmanlaşmış üreticilerden ve Tedarikçilerden biriyiz. Ürünler ağırlıklı olarak açık hava kampı, hayatta kalma, avcılık, evcil hayvan malzemeleri vb. 2016 yılında kuruluşundan bu yana Hanhe Craft, Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika, Okyanusya, Asya ve diğer birçok yerle işbirliği yaptı. Ürünlerimizin kalitesi yüksek ve fiyatı ucuz olduğundan ve ayrıca birçok çeşidi olduğundan, Paracord Köpek Tasması den memnun kalmazsanız, bizden de özelleştirebilirsiniz. Toptan veya toplu satabilir miyiz diye sorarsanız cevabımız evet. Size iyi bir takip hizmeti sunacağız, gerçek zamanlı sipariş hazırlama, üretim, üretim durumu, herhangi bir kalite sorunu konusunda sizi 30 gün içinde güncelleyeceğiz, yeniden göndermeyi sağlıyoruz. Bizden en yeni ve en çok satan Paracord Köpek Tasması ürününü almaya hoş geldiniz.