Paracord Köpek Tasması

Paracord köpek tasması, kullanımda en yaygın olan, yedi ila dokuz özlü iplik içeren ve 550 pound'luk bir kopma mukavemetine sahip olan tip III'ten yapılmıştır - bu nedenle "550 kordon" takma adıdır. Standart hayatta kalma kullanımlarına ek olarak 550 kordonlu ip, aşırı durumlarda taktiksel olarak kendini savunma olarak da kullanılabilir.
Paracord köpek tasması birçok örgülü desene sahiptir, yukarıdaki resim referansınız içindir, seçtiğiniz stili elle örebiliriz, paracord köpek tasması yürüyüş köpeğiniz, açık hava sporları, seyahat, yürüyüş vb. için daha uygundur.
Sanming hanhe sanat ve el sanatları şirketi, paracord köpek tasmasını yapmak için 10 yıldan fazla deneyime sahiptir. Profesyonel öneri, gerçek zamanlı izleme, iyi müşteri hizmeti sunacağız.
Çin'de Paracord Köpek Tasması sağlama konusunda uzmanlaşmış üreticilerden ve Tedarikçilerden biriyiz. Ürünler ağırlıklı olarak açık hava kampı, hayatta kalma, avcılık, evcil hayvan malzemeleri vb. 2016 yılında kuruluşundan bu yana Hanhe Craft, Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika, Okyanusya, Asya ve diğer birçok yerle işbirliği yaptı. Ürünlerimizin kalitesi yüksek ve fiyatı ucuz olduğundan ve ayrıca birçok çeşidi olduğundan, Paracord Köpek Tasması den memnun kalmazsanız, bizden de özelleştirebilirsiniz. Toptan veya toplu satabilir miyiz diye sorarsanız cevabımız evet. Size iyi bir takip hizmeti sunacağız, gerçek zamanlı sipariş hazırlama, üretim, üretim durumu, herhangi bir kalite sorunu konusunda sizi 30 gün içinde güncelleyeceğiz, yeniden göndermeyi sağlıyoruz. Bizden en yeni ve en çok satan Paracord Köpek Tasması ürününü almaya hoş geldiniz.