Halat Köpek Tasması

Bu naylon ip, özellikle ipli köpek tasmaları için birinci sınıf bir ip olarak tasarlanmıştır. 48 telli ince dokuma kılıfı ve esnek iç çekirdeği ile bu ip birinci sınıf bir görünüme sahiptir. Müşteriler bu popüler ipi seçiyor. İpin bir tırmanma ipi ile aynı görünüme ve hisse sahip olduğunu ancak tırmanma aktivitesi için uygun olmadığını unutmayın. Bu ipi can simidi olarak kullanmayın!
Hafif
İpeksi, parlak ve pürüzsüz yüzey
Küf ve çürümeye karşı dayanıklı
Ø = yaklaşık 10 mm.
48 telli kılıf yapısı
Ağırlık: Metre başına 45 gram
Halat Yapısı: Çift Örgülü
Elyaf türü: Naylon
Çamaşır makinesi sıcaklığı. 30º
Sanming hanhe arts & crafts co., ltd halat köpek tasmaları yapmak için 10 yıldan fazla deneyime sahiptir. İp köpek tasmaları hakkında, genellikle 6mm, 8mm, 10mm ve 12mm olmak üzere renkleri ve boyutları özelleştirebiliriz, dünyaya yüksek kaliteli ürünler ve iyi hizmet ile ihraç ettik.
Çin'de Halat Köpek Tasması sağlama konusunda uzmanlaşmış üreticilerden ve Tedarikçilerden biriyiz. Ürünler ağırlıklı olarak açık hava kampı, hayatta kalma, avcılık, evcil hayvan malzemeleri vb. 2016 yılında kuruluşundan bu yana Hanhe Craft, Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika, Okyanusya, Asya ve diğer birçok yerle işbirliği yaptı. Ürünlerimizin kalitesi yüksek ve fiyatı ucuz olduğundan ve ayrıca birçok çeşidi olduğundan, Halat Köpek Tasması den memnun kalmazsanız, bizden de özelleştirebilirsiniz. Toptan veya toplu satabilir miyiz diye sorarsanız cevabımız evet. Size iyi bir takip hizmeti sunacağız, gerçek zamanlı sipariş hazırlama, üretim, üretim durumu, herhangi bir kalite sorunu konusunda sizi 30 gün içinde güncelleyeceğiz, yeniden göndermeyi sağlıyoruz. Bizden en yeni ve en çok satan Halat Köpek Tasması ürününü almaya hoş geldiniz.