Halat Köpek Tasması

Bu Naylon ip, özellikle köpek tasmaları ve tasmaları için birinci sınıf bir kordon olarak tasarlanmıştır. 48 telli ince dokuma kılıfı ve esnek iç çekirdeği ile bu ip birinci sınıf bir görünüme sahiptir. Müşteriler bu popüler ipi seçiyor. İpin bir tırmanma ipi ile aynı görünüme ve hisse sahip olduğunu ancak tırmanma aktivitesi için uygun olmadığını unutmayın. Bu ipi can simidi olarak kullanmayın!
Hafif
İpeksi, parlak ve pürüzsüz yüzey
Küf ve çürümeye karşı dayanıklı
Ø = yaklaşık 10 mm.
48 telli kılıf yapısı
Ağırlık: Metre başına 45 gram
Halat Yapısı: Çift Örgülü
Elyaf türü: Naylon
Çamaşır makinesi sıcaklığı. 30º
İp köpek tasması, evcil hayvan ebeveynlerine yürüyüşlerde daha fazla konfor ve kontrol sunar. Bu güçlü ve sağlam tasma, tasmayı tutmayı kolaylaştıran konforlu bir tutuş sapına sahiptir. Ayrıca, ek güvenlik için sizi ve köpeğinizi geceleri daha görünür kılarak yansıtıcı olmasını da sağlıyoruz. Ayrıca, dış mekan gezinizi çok daha kolay hale getirmek için küçük eşyaları tutabilen bir aksesuar bağlantı halkası ile birlikte gelir.
Çin'de Halat Köpek Tasması sağlama konusunda uzmanlaşmış üreticilerden ve Tedarikçilerden biriyiz. Ürünler ağırlıklı olarak açık hava kampı, hayatta kalma, avcılık, evcil hayvan malzemeleri vb. 2016 yılında kuruluşundan bu yana Hanhe Craft, Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika, Okyanusya, Asya ve diğer birçok yerle işbirliği yaptı. Ürünlerimizin kalitesi yüksek ve fiyatı ucuz olduğundan ve ayrıca birçok çeşidi olduğundan, Halat Köpek Tasması den memnun kalmazsanız, bizden de özelleştirebilirsiniz. Toptan veya toplu satabilir miyiz diye sorarsanız cevabımız evet. Size iyi bir takip hizmeti sunacağız, gerçek zamanlı sipariş hazırlama, üretim, üretim durumu, herhangi bir kalite sorunu konusunda sizi 30 gün içinde güncelleyeceğiz, yeniden göndermeyi sağlıyoruz. Bizden en yeni ve en çok satan Halat Köpek Tasması ürününü almaya hoş geldiniz.